Батькам

Перейти для авторизації на сторінку електронного щоденника Вашої дитини

 

Тест: Чи готова дитина до школи ?
10.02.2016
Тест: Чи готова дитина до школи ?

Результати можуть Вас розчарувати. Але пам’ятайте, що всі ми – учні у школі життя. Дитина не народжується першокласником, готовність до школи – це комплекс здібностей, що піддаються корекції.

Вправи, завдання, ігри, обрані Вами для розвитку дитини, легко і весело можна виконувати з мамою, татом, бабусею, старшим братом – з усіма, хто має вільний час і бажання навчатися разом з дитиною. Добираючи завдання, зверніть увагу на слабкі місця розвитку дитини.

Подробиці →
ПРАВИЛЬНА МОВА – ПИСЬМО БЕЗПОМИЛКОВЕ!
10.02.2016
ПРАВИЛЬНА МОВА – ПИСЬМО БЕЗПОМИЛКОВЕ!
Дитина в шість років не повинна вміти читати й писати, але знаючи й правильно вимовляючи всі звуки, вона легко цього навчиться
Розглядаючи тему підготовки до школи, ми зосередимось на фонематичній готовності майбутнього першокласника. І батькам, і вихователям дитячих садочків варто було б звернути увагу на мовлення п’ятирічного малюка, перевірити, чи вимовляє він усі звуки. Проте, як свідчить практика, люди з близького оточення дитини часто не можуть об’єктивно оцінити розвиненість її артикуляційного апарату. А мовлення – надзвичайно важливий показник розвитку, тому в першому класі більшість спілкування вчителя й учня відбувається в усній формі.
Уміння ліпити, малювати й вирізати з часом «переходить» на артикуляційний апарат. Ваша дитина не може порахувати склади? Навчіть її робити це на кісточках пальців – обов’язково спрацює!
Подробиці →
Поради психолога
10.02.2016
Поради психолога

Успішність підготовки дитини 6-річного віку до навчання визначається, головним чином, станом довільної регуляції пізнавальної активності.

Перш за все, сюди належать мотивація до учіння, а по-друге – здатність виконувати психомоторні дії відповідно до мовної інструкції та внутрішнього стимулу до дії. Крім цього, важливими характеристиками дітей, що вступають до 1 класу, є мовно-слухова пам’ять, наочно-образне мислення, організація мікро рухів обох рук, стан просторових функцій мікро рухів тіла (моторика).

Подробиці →
Київська гімназія № 154 гостинно зустріла майбутніх першокласників та їхніх батьків!
04.02.2016
Київська гімназія № 154 гостинно зустріла майбутніх першокласників та їхніх батьків!
Зустріч з нагоди Дня відкритих дверей відкрила директор гімназії Ліщинська Лариса Семенівна. Вона познайомила присутніх гостей із багаторічною історією, традиціями та освітньою діяльністю гімназії...
Подробиці →
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
11.01.2016
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Київська гімназія № 154

запрошує майбутніх першокласників

та їхніх батьків познайомитись з нашим навчальним закладом!

Подробиці →

Повідомлення 11 15 з 37
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

На головну...