Про головні події

RSS
Київській гімназії №154 – 80!
04.11.2017
Київській гімназії №154 – 80!

Під час осінніх канікул Київська гімназія № 154-та зібрала велике коло гостей на свій 80-річний ЮВІЛЕЙ! З Днем народження , гімназіє!

Учителі, науковці, працівники управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації , директори закладів освіти, батьківська громадськість, усі, хто дбають про створення комфортних умов для навчання та розвитку творчої особистості, яка здатна змінювати нашу країну на краще, хто, дбає про всебічний розвиток людини як особистості та надає їй можливість для вдосконалення талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, з радістю відзначали солідний вік одного з найкращих столичних освітніх закладів.
Подробиці →
До восьмидесятилітнього ювілею гімназії  акція «У родинному колі»
20.10.2017
До восьмидесятилітнього ювілею гімназії акція «У родинному колі»

Учні від найменших до найстарших, - разом зі своїми батьками, за ініціативою учнівського самоврядування гімназії, і підтримки батьків і вчителів, прагнуть зробити наше гімназійне подвір’я затишнішим.

Подробиці →
Свято сміливості, мужності та героїзму
13.10.2017
Свято сміливості, мужності та героїзму
Сьогодні, напередодні Дня Захисника України, Дня українського козацтва та Свята Покрови, в Київській гімназії 154 були проведені заходи по вшануванню пам`яті загиблих випускників - героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній. В класах були проведені виховні заходи присвячені захисникам України,
Подробиці →
Високі державні нагороди отримали вчителі гімназії
30.09.2017
Високі державні нагороди отримали вчителі гімназії
Люди, що творять Особистість. Педагоги, що з глибин життєвої мудрості черпають сили, наснагу для творчості і здобувають вершини професіоналізму. Пишаюся, що саме їхню багаторічну багатогранну працю нині належно й гідно відзначено державою. 
Подробиці →
День знань
01.09.2017
День знань
Мандруючи в ногу з часом і враховуючи побажання учнів, у нашій Київській гімназії №154 відбулося свято Знань, яке складалося з трьох етапів. На подвір’ї гімназії зібралися вчителі, учні, випускники, батьки та гості. Гімназія прийняла до своєї дружньої родини першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! 
Подробиці →

Новини 1 5 з 301
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець