Останній дзвоник

27.05.2017

Останній дзвоник

   Травневими усмішками сяють обличчя гімназистів, вчителів, батьків та гостей Київської гімназії № 154. Сьогодні свято Останнього дзвоника! На лінійку зібралася вся дружна гімназійна родина. Підведено підсумки навчальних досягнень за рік. Учнів нагороджено Похвальними листами та грамотами за досягнення і перемоги в районних олімпіадах, конкурсах та змаганнях. Батькам оголошено подяки адміністрації гімназії за належне виховання дітей та вагомий внесок у розвиток навчального закладу.

   Ось і прийшов той час, на який всі так довго чекали. Весело та мелодійно пролунав останній дзвоник. Малечі він сповістив про те, що настала чудова пора – літні канікули. Вони будуть незабутні, веселі та цікаві.

   Для випускників цей останній дзвоник трошки сумний, тому що він сповістив про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Вони вступлять до тих навчальних закладів, які для себе обрали, отримають гарну сучасну освіту і улюблену професію. Всі ми - батьки та вчителі - пишатимемося їхніми досягненнями.

У добрий путь! Удачі їм на цьому шляху! Мирного неба і щасливої долі!

IMG_8955.JPG

IMG_8986.JPG

IMG_8998.JPG

IMG_9000.JPG

IMG_9007.JPG

IMG_9026.JPG← Повернутися до списку