День знань

01.09.2017

День знань

Мандруючи в ногу з часом і враховуючи побажання учнів, у нашій Київській гімназії №154 відбулося свято Знань, яке складалося з трьох етапів. На подвір’ї гімназії зібралися вчителі, учні, випускники, батьки та гості. Гімназія прийняла до своєї дружньої родини першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Перша частина свята відбулася у теплому родинному колі, сповнена щирих привітань та позитивних емоцій.

Далі гімназисти вирушили на свій перший урок у новому навчальному році на тему «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!». Класні керівники разом із дітьми підготували креативні, інтелектуальні заходи. Учні поділилися враженнями та думками про те, як змінювати країну на краще. По закінченню першого уроку, з піднесеним настроєм та бадьорістю гімназисти вирушили на інтерактивні екскурсії, квести та мандрівки містом Києвом та передмістям.

Розпочинаючи новий навчальний рік, віримо, що він буде цікавим, захоплюючим, сповненим нових перемог та відкриттів, дивовижних подорожей країною та світом. Бажаємо здійснення всіх надій та сподівань.

Щасливого тобі року, рідна гімназіє!

IMG_1082_новый_размер.jpg

IMG_1100_новый_размер.jpg

IMG_1115_новый_размер.jpg

IMG_1164_новый_размер.jpg

IMG_1190_новый_размер.jpg

IMG_1192_новый_размер.jpg

IMG_1259_новый_размер.jpg← Повернутися до списку