Високі державні нагороди отримали вчителі гімназії

30.09.2017

Високі державні нагороди отримали вчителі гімназії

«У наших руках – найбільша з цінностей світу – Людина… Ми виховуємо Людину, як скульптор творить статую з шматка мармуру, в глибині якого лежать прекрасні риси, які належить здобути…», - писав відомий український педагог В.О.Сухомлинський.

Сьогодні, коли в суспільстві гостро постає питання ролі вчителя в розвитку особистості учня, особливо приємно відзначати тих, кому не байдужою є доля дитини, її успіх.

Люди, що творять Особистість. Педагоги, що з глибин життєвої мудрості черпають сили, наснагу для творчості і здобувають вершини професіоналізму. Пишаюся, що саме їхню багаторічну багатогранну працю нині належно й гідно відзначено державою.

Щиро радію, що педагоги Київської гімназії №154 Луньова Ольга Павлівна, Кириченко Галина Йосипівна отримали високу нагороду – Почесну Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», учителі Петренко Ольга Петрівна та Мохонько Людмила Миколаївна отримали нагороду - Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Сердечно вітаю колег! Зичу міцного здоров’я, довголіття, творчих здобутків на освітянській ниві.

З повагою – директор гімназії Л.С.Ліщинська

2 (2).jpg

4.png

Чудові миті єднання з музикою

З нагоди Дня працівника освіти до гімназії було запрошено артистів українського естрадного мистецтва. Своїм солов’їним співом зачарувала слухачів заслужена артистка естради Наталія Полтавець. У супроводі віртуоза-скрипаля Артема Цигановського та чудового піаніста Леоніда Шаповала лунали мелодії українських та зарубіжних композиторів. Єднання з музичним мистецтвом розчулило серця педагогів, додало натхнення та творчої наснаги.

Особливою в цей день видалася зустріч з випускником гімназії 2006 року Кареном Ваградяном, який разом з музичним гуртом подарував учителям кілька музичних творів. Хлопці створили чудовий святковий настрій своєю присутністю та дивовижною грою на скрипці, віолончелі та гітарі. 

5.jpg

6.jpg


← Повернутися до списку