Посвята в гімназисти

24.11.2017

Посвята в гімназисти

   Відповідальною та серйозною подією у житті кожного учня гімназії стає початок навчання у 5 класі. Позаду – початкова школа, мудрі настанови першої вчительки, прописи та перші розв’язані задачі. Попереду – навчання у середній та старшій школі.

    Учні Київської гімназії №154, ставши п’ятикласниками, гордо називають себе справжніми гімназистами, а також стають головними героями нашого традиційного свята – Посвяти в гімназисти.

    Влітку минулого року, після закінчення початкової школи, ми успішно склали державну підсумкову атестацію та вступили до Київської гімназії №154 і восени стали учнями 5-А та 5-Б класів гімназії. Для того, щоб іменуватись гімназистом і носити це високе звання, потрібно було пройти церемонію посвячення в гімназисти і в урочистій обстановці в присутності однокласників, старших гімназистів, керівництва гімназії, вчителів та батьків прийняти присягу гімназистки. Церемонії посвяти в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівських колективів, в ході якої кожен мав якнайширше показати і розкрити свої індивідуальні здібності і таланти, гармонічно інтегрувавши їх в цілісну презентацію всього колективу. Кожен п'ятий клас, разом з класними керівниками Лунєвою О.П. та Кириченко Г.Й., готував свою презентацію. Всі презентації за манерою подачі та сюжетом відрізнялись одна від одної, кожна з яких була неповторною і трималась в секреті до дня посвяти.

    Посвята в гімназисти відбувалась як широкоформатний концерт, який розпочався з виступів старших найталановитіших гімназистів, котрі досягли високого рівня виконавської майстерності в танцях, вокалі та декламуванні. Потім на сцену виходив кожен п'ятий клас, презентуючи глядачам свій колектив у цілому і виокремлюючи особистість кожного гімназиста.

    Хоча ми всі чудово знали свої ролі, слова, але перед виступом всі дуже хвилювалися. Все ж, попри всі ці хвилювання, наш виступ пройшов бездоганно.

    По завершенню презентацій на сцені вишикувались п'яті класи. В урочистій обстановці з вітальним словом звернулася директор – Л.С. Ліщинська, яка розповіла про високі вимоги та стандарти у поведінці, навчанні і повсякденному житті, яким повинні відповідати гімназисти та побажала наполегливості у здобутті знань, здоров’я, оптимізму, злагоди в родинах. Також привітав учнів президент учнівського самоврядування гімназії Тептюк Дмитро. Після чого всі учні п'ятих класів вголос промовили присягу гімназиста. Закінчилась церемонія посвяти в гімназисти співанням гімну гімназії.

    Отже, зараз ми гімназисти, гордо нестимо це звання і пишаємось своєю належністю до Київської гімназії №154.

Омельчук В. та учнівське самоврядування 5-их класів

IMG_20171124_133942.jpg

IMG_20171124_134016.jpg

IMG_20171124_132714.jpg

IMG_20171124_135341.jpg

← Повернутися до списку