«Веселкова країна знань» Тиждень початкової школи у Київській гімназії № 154

01.12.2017

«Веселкова країна знань» Тиждень початкової школи у Київській гімназії № 154

Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. Веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій. Тому вчителі початкових класів гімназії вирішили провести «Веселковий тиждень педагогічної майстерності», щоб наповнити гімназійні коридори та класні кімнати різнобарв’ям.

Мета тижня полягала в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів. Протягом тижня діти мандрували різнокольоровими стежками до Веселки. Було проведено багато цікавих уроків, розваг, конкурсів, змагань, адже кожна дитина, яка робить в науку крок має бути щасливою.

З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. На урочистій лінійці відкриття Тижня за участю учнів 1-4 класів, вчителів, батьків лідери класів отримали путівні листи, у яких були зазначені маршрути та цікаві завдання для виконання впродовж Тижня. Розпочався Тиждень змістовною екскурсією учнів до музею історії гімназії присвяченої 80-річчю навчального закладу.

Патріотичною сторінкою Тижня початкової школи були уроки Гідності і Свободи та уроки пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р., що пройшли в усіх класах. Протягом Тижня у гімназії працювала Скринька гідності «Гідні вчинки дітей…», в яку учні могли опустити листівки із справами на гідність людини.

Окрасою Тижня стали презентації класних колективів: свята «Її величність Цариця осінь» (3-Б клас, класний керівник Хмірова К.Ю.), «З Україною в серці» (4-Б клас, класний керівник Яцук А.П.), «Мова – скарб народу» (4-А клас, класний керівник. Лисак О.І.). Зі сцени звучали слова любові до рідної землі, заклики берегти і примножувати українські традиції. Потік позитивної енергії заряджав радістю та ентузіазмом і учасників, і глядачів.

Учні 1-4-х класів, які відвідують групу продовженого дня, взяли активну участь в пізнавальних вікторинах «Традиції моєї країни» (вихователь Бердичевська А.В.), «Казка в гості завітала»(вихователь Гаврилюк С.В.), інтелектуальному КВК «Юні ерудити!» (вихователь Ніконорова Л.В.), інсценізації казки «Рукавичка» (вихователь Пашкова С.Р.) та виховній годині «Всесвітній день вітань» (вихователь Куриленко І.В.). Діти з великим задоволенням працювали під час проведення цих заходів, отримали багато цікавої інформації під час інтерактивних конкурсів та ігор.

Вже традиційно активними учасниками Тижня початкової школи є батьки. За їх ініціативою пройшли цікаві уроки, екскурсії, майстер-класи.

Цікаво пройшли по класах ранкові зустрічі, де учні поділились своїм настроєм та налаштувались на новий день. Вчителі Лисак О.І. та Яцук А.П. провели спортивні змагання «Веселі старти», які відбулися в атмосфері дружби, взаємопідтримки та азарту.

Незвичайним квестом «Стежинками мудрості» завершився Тиждень початкової школи. 12 команд – 12 станцій!!! Учні 1-4 класів продемонстрували свої знання і кмітливість, склавши колективно справжні скарби мови – прислів’я і приказки. Море задоволення і позитивних емоцій!

Всі заходи, які були проведені у рамках тижня, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховують патріотизм, любов до Батьківщини та рідної мови.

Веселка - це радість, усміхнене сонце,

 Яке зазирне у відкрите віконце. 

 Веселка - добро, без якого на світі 

 Не можуть прожити дорослі і діти.


1.jpg

2.JPG

5.jpg

6.JPG

9.JPG

10.JPG

13.jpg

15.jpg

18.jpg

19.jpg

22.JPG

24.jpg

25.jpg


← Повернутися до списку