День Державного прапора України.

24.08.2018

День Державного прапора України.

День незалежності України

23 серпня, на майданчику біля Святошинської РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

На урочистому заході були присутні керівництво району на чолі з виконувачем обов’язків голови Сергієм Пилипчуком, настоятель храму Живоносного джерела ікони Казанської Божої Матері отець Валерій Семанцо та інші священнослужителі, заступник військового комісара Святошинського району Сергій Калугін, члени громадських організацій ветеранів району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники підприємств, установ та організацій, а також численна громада району.

Святкування розпочалося з урочистої церемонії підняття Державного прапора України. Під звуки Державного Гімну підрозділ Почесної варти підняв на флагшток синьо-жовтий стяг, який гордо замайорів над Святошинським районом.

Звертаючись до присутніх з промовою в.о. голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук зазначив, що відзначаючи 27-у річницю незалежності, необхідно згадати попередні етапи становлення української державності. Адже український народ завжди мріяв про власну державу і вів багатовікову боротьбу для здійснення цієї мрії.

Зі щирими почуттями вдячності і поваги, присутні вшанували пам'ять загиблих за незалежність і суверенітет України, схиливши голови у хвилині мовчання.

У цей день отримали свої перші паспорти 14-річні святошинці - переможці олімпіад, творчих фестивалів, спортивних змагань, активісти учнівського самоврядування. Серед них і наша гімназистка, учениця 9-А класу Ігнатенко Вероніка. Ця багаторічна традиція є цілком символічною і тому дуже хвилююча для юнаків та дівчат, що усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє країни як еліти української молоді.

IMG-9561818c86e1d85c595f8fdd7f0c3385-V.jpg


← Повернутися до списку