Конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Сурми звитяги»

07.12.2018

Конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Сурми звитяги»

До Дня Збройних Сил України у Святошинському районі традиційно відбувся серед закладів освіти районний конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Сурми звитяги». Конкурс організовано для самореалізації, підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей та молоді, популяризації серед юнацтва та молоді кращих зразків пісні, музики та поезії на патріотичну тематику, виховання у підростаючого покоління духовних, морально–етичних цінностей, любові до рідного краю, його історичного минулого, відродження національної української культури, духовності, примноження культурних традицій українського народу. Організатор заходу - позашкільний навчальний заклад Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «ДЕСАНТНИК». Конкурс-фестиваль пройшов за сприяння Святошинської РДА та народного депутата України Олександра Третьякова.
07.12.2018 учасники вокальних гуртків "Мрія" та "Зірочки" Київської гімназії № 154 хвилювалися. Адже їм випала місія представляти гімназію на конкурсі. Керівник гуртка Жанна Іванівна Павлова налаштувала учасниць конкурсу на виконання патріотичної пісні "Ми"- за мир! "(сл. та муз. Оксана Перова-Рошка), стала натхненним наставником гімназисток. Презентаційний супровід виступу ансамблю дівчат здійснила учениця 8-А класу Анастасія Чайка. Саме тому фінал вийшов переможним. Журі визначило найкращих виконавців та творчі колективи серед 25 учасників.
Вітала присутніх начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської РДА Ірина Романенко: «Сьогодні ми переконалися, що виховуємо гідне покоління, яке не зрадить ідеям незалежності, самобутності України, покоління, виховане в дусі українських традицій. Ці діти виростуть справжніми патріотами».
За оцінкою журі серед 25 закладів освіти району одне з призових місць - третє – посіли вокалістки гімназії № 154. Наші дівчата отримали диплом і як відзнаку - кубок переможниць.х
УСЯ ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖНИЦЬ КОНКУРСУ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ "СУРМИ ЗВИТЯГИ"!
ЗИЧИМО ВАМ ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!
IMG-a3d1bba7c2b5d721247723a8df0d15e0-V.jpg

IMG-1fc479a498df0d70c6f8e8fc5731df76-V.jpg

← Повернутися до списку