Про головні події

RSS
Оголошення!
13.12.2016
Оголошення!

У зв’язку із зростанням у гімназії показників захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції навчально-виховний процес у навчальному закладі призупинено з 13 грудня 2016 року до покращення епідеміологічної ситуації.

Інформацію про поновлення навчання буде викладено на сайті гімназії. Слідкуйте за новинами!
Подробиці →
Тиждень права «Молодь за свої права»
12.12.2016
Тиждень права «Молодь за свої права»
Найважливішим завданням сьогодні є формування майбутнього країни, виховання вільних, відповідальних людей, гідних громадян своєї держави. Визначальною характеристикою громадської зрілості є розвинена правосвідомість – усвідомлення особою своїх прав, свобод, обов’язків, позитивне ставлення до закону, до держави. З кожним роком удосконалюється законодавство України у сфері захисту прав дітей та здійснюються важливі кроки з правової освіти сучасних школярів.
Подробиці →
Тиждень початкової  школи у Київській гімназії № 154
05.12.2016
Тиждень початкової школи у Київській гімназії № 154

Щорічно учні початкової школи Київської гімназії № 154 поринають у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, повчальних заходів та розваг, що організовує творча група вчителів початкової школи в рамках Тижня педагогічної майстерності. 

Подробиці →
Посвята в гімназисти
24.11.2016
Посвята в гімназисти
 Відповідальною та серйозною подією у житті кожного учня гімназії стає початок навчання у 5 класі. Позаду – початкова школа, мудрі настанови першої вчительки, прописи та перші розв’язані задачі. Попереду – навчання у середній та старшій школі.
Подробиці →
Година пам’яті «Голод-33 – невиплакані сльози України»
24.11.2016
Година пам’яті «Голод-33 – невиплакані сльози України»

22 листопада у бібліотеці імені О.Матросова для дітей відбулася година пам’яті «Голод-33 – невиплакані сльози України». Учні 7-А і 8-А класів Київської гімназії №154 зустрілися з поетесою, сатириком, перекладачем Валентиною Спиридонівною Козак. Валентина Спиридонівна є членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України. Член Конгресу української інтелігенції та руху «За духовне відродження України». 

Подробиці →

Новини 21 25 з 297
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець