Про головні події

RSS
«Веселкова країна знань» Тиждень початкової  школи у Київській гімназії № 154
01.12.2017
«Веселкова країна знань» Тиждень початкової школи у Київській гімназії № 154
       Мета тижня полягала в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів. 
Подробиці →
Посвята в гімназисти
24.11.2017
Посвята в гімназисти
Відповідальною та серйозною подією у житті кожного учня гімназії стає початок навчання у 5 класі. Позаду – початкова школа, мудрі настанови першої вчительки, прописи та перші розв’язані задачі. Попереду – навчання у середній та старшій школі.
Подробиці →
Королівство Знань запрошує першокласників
23.11.2017
Королівство Знань запрошує першокласників

Першокласники впевнено продемонстрували свої здібності та набуті знання з читання і математики, виявили таланти декламування віршів, співу і танцю, довели, що з гордістю можуть носити почесне звання учня Київської гімназії №154. За виявлені здібності Королева Знань вручила першокласникам ключ до скарбнички знань.


Подробиці →
Київській гімназії №154 – 80!
04.11.2017
Київській гімназії №154 – 80!

Під час осінніх канікул Київська гімназія № 154-та зібрала велике коло гостей на свій 80-річний ЮВІЛЕЙ! З Днем народження , гімназіє!

Учителі, науковці, працівники управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації , директори закладів освіти, батьківська громадськість, усі, хто дбають про створення комфортних умов для навчання та розвитку творчої особистості, яка здатна змінювати нашу країну на краще, хто, дбає про всебічний розвиток людини як особистості та надає їй можливість для вдосконалення талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, з радістю відзначали солідний вік одного з найкращих столичних освітніх закладів.
Подробиці →
До восьмидесятилітнього ювілею гімназії  акція «У родинному колі»
20.10.2017
До восьмидесятилітнього ювілею гімназії акція «У родинному колі»

Учні від найменших до найстарших, - разом зі своїми батьками, за ініціативою учнівського самоврядування гімназії, і підтримки батьків і вчителів, прагнуть зробити наше гімназійне подвір’я затишнішим.

Подробиці →

Новини 21 25 з 301
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець