Про головні події

RSS
До восьмидесятилітнього ювілею гімназії  акція «У родинному колі»
20.10.2017
До восьмидесятилітнього ювілею гімназії акція «У родинному колі»

Учні від найменших до найстарших, - разом зі своїми батьками, за ініціативою учнівського самоврядування гімназії, і підтримки батьків і вчителів, прагнуть зробити наше гімназійне подвір’я затишнішим.

Подробиці →
Свято сміливості, мужності та героїзму
13.10.2017
Свято сміливості, мужності та героїзму
Сьогодні, напередодні Дня Захисника України, Дня українського козацтва та Свята Покрови, в Київській гімназії 154 були проведені заходи по вшануванню пам`яті загиблих випускників - героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній. В класах були проведені виховні заходи присвячені захисникам України,
Подробиці →
Високі державні нагороди отримали вчителі гімназії
30.09.2017
Високі державні нагороди отримали вчителі гімназії
Люди, що творять Особистість. Педагоги, що з глибин життєвої мудрості черпають сили, наснагу для творчості і здобувають вершини професіоналізму. Пишаюся, що саме їхню багаторічну багатогранну працю нині належно й гідно відзначено державою. 
Подробиці →
День знань
01.09.2017
День знань
Мандруючи в ногу з часом і враховуючи побажання учнів, у нашій Київській гімназії №154 відбулося свято Знань, яке складалося з трьох етапів. На подвір’ї гімназії зібралися вчителі, учні, випускники, батьки та гості. Гімназія прийняла до своєї дружньої родини першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! 
Подробиці →
«На вітрилах шкільного життя»
15.06.2017
«На вітрилах шкільного життя»
15.06.2017 р. у Київській гімназії №154 відбулася подія, яка зібрала всю гімназійну родину,яка спонукала до теплих слів, щирих зізнань, душевних спогадів – випускний вечір учнів 9-х класів.У цей теплий літній день випускники отримали свідоцтвапро базову загальну середню освіту.Важливий документ, що надає їм можливість продовжити навчання у гімназії та інших навчальних закладах.
Подробиці →

Новини 21 25 з 297
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець