Самоврядування

Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! ...
Дитячо-юнацьке об'єднання "Сім'я
19.02.2015
Дитячо-юнацьке об'єднання "Сім'я
Дитячо-юнацьке об'єднання "Сім'я" - це організація, що об'днує душі та серця дітей навколо конкретних завдань. Ми - це команда ообистостей, в якій багатогранний зміст слова "лідер" - є призванням кожного з нас, і саме ми прокладаємо свій шлях в сьогодення та майбутнє!
Подробиці →
СКАУТИНГ: ДИТЯЧА КОНСТИТУЦІЯ
01.12.2012
СКАУТИНГ: ДИТЯЧА КОНСТИТУЦІЯ
Майже всі післявоєнні президенти США, 80 відсотків американських конгресменів і 90 відсотків французьких парламентарів пройшли скаутський вишкіл.
У коридорах Будинку вчителя в Києві – людно. Науковці з України, Росії, Молдови, лідери молодіжного руху й підлітки зі сходу, заходу, центру й півдня України зібралися на міжнародну науково-практичну конференцію «100 років українського скаутингу: історія та перспективи розвитку». Конференція із солідною назвою аж ніяк не нудна.
В коридорі скаут з Архангельська і пластун із Чернівців голосно (але доброзичливо!) сперечаються про початок скаутингу в Російській імперії. Один наполягає: все почалося з того, що цар наказав перекласти російською книжку Роберта Бейден-Пауела «Скаутинг для хлопців». Інший – що цю книжку переклав українською викладач Львівської гімназії Олександр Тисовський. І саме перша присяга на вірність Богові й Україні 12 квітня 1912 року є днем народження українського скаутингу.
Подробиці →
Парламент дітей м. Києва
12.03.2012
Парламент дітей м. Києва

Одним із важливих завдань навчально-виховної роботи у відділі гуманітарних і соціальних програм є соціалізація особистості та формування вмінь і навичок суспільної діяльності. Ці завдання успішно виконуються через діяльність дитячої громадської організації «Парламент дітей м. Києва», яка є складовою навчально-виховного процесу центру молодіжної дипломатії «UNITIS». Парламент дітей м. Києва створено 2000 року як недержавне, неполітичне, неприбуткове добровільне громадське об’єднання соціально активної молоді міста Києва віком 14–18 років.

Подробиці →
Розвиток учнівського самоврядування
10.03.2012
Розвиток учнівського самоврядування

Робота Палацу з розвитку учнівського самоврядування охоплює два напрями. Перший – розвиток самоврядування в підрозділах Палацу: старости, які допомагають керівникам гуртків в організації навчально-виховного процесу; виконання гуртківцями тимчасових функцій під час походів, змагань, практик, виїздів (капітан команди, завгосп походу, лаборант, редактор газети, ведучий вечора, волонтер, тренер). Другий напрям – робота з громадськими юнацькими та дитячими організаціями, створеними на базі Палацу, серед яких: Парламент дітей м. Києва, Школа волонтерів, Київська міська рада старшокласників.

Подробиці →

Повідомлення 1 4 з 4
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

На головну...