Самоврядування

Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! ...
Дитячо-юнацьке об'єднання "Сім'я
19.02.2015
Буйні вітри і грози, колихають наше вогнеще в різні боки, заважаючи йому розгорітися на повну. Різні ідеї, можливості та рішення, але спільні цілі вимагають від нас зібраності та наполеглевості за-для досягнення спільної мети. Різноплановість нашого розвитку дозволило нам охопити багато цікавих та корисних проектів.
Дитячо-юнацьке об'єднання "Сім'я" - це організація, що об'днує душі та серця дітей навколо конкретних завдань. Ми - це команда ообистостей, в якій багатогранний зміст слова "лідер" - є призванням кожного з нас, і саме ми прокладаємо свій шлях в сьогодення та майбутнє!

← Повернутися до списку


На головну...