Учням

Перейти для авторизації на сторінку електронного щоденника учня

 

ПЕРЕВЕДЕННЯ СЕРЕДНЬОГО БАЛА АТЕСТАТА У 200-БАЛЬНУ ШКАЛУ
18.02.2015
ПЕРЕВЕДЕННЯ СЕРЕДНЬОГО БАЛА АТЕСТАТА У 200-БАЛЬНУ ШКАЛУ
У 2015 році для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів України, при розрахунку конкурсного балу враховується значення середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту, помноженого на відповідний ваговий коефіцієнт.
Подробиці →
ЛЮДИНА – БОЙОВИЙ РОБОТ І ТЕХНОЛОГІЯ ЦІКАВОСТІ
02.12.2012
ЛЮДИНА – БОЙОВИЙ РОБОТ І ТЕХНОЛОГІЯ ЦІКАВОСТІ
У Київському палаці дітей та юнацтва відбулася ІІІ Всеукраїнська виставка науково-технічних молодіжних інновацій і творчих проектів учнів – членів Малої академії наук «Майбутнє України».
При малій академії наук працює центр підтримки інтелектуальної власності й центр захисту авторських прав. Щороку 30 – 40 дітей-винахідників отримують авторські свідоцтва й патенти
На виставці представили ви­находи семи напрямів: елек­троніка і приладобудування, матеріалознавство й перспектив­ні технології, машинобудування, інформаційно-телекомунікацій­ні системи і технології, екологія і ресурсозберігання, технічна твор­чість і винахідництво, робототехні­ка і робототехнічні системи.
Подробиці →
Відповіді на завдання ЗНО-2012 дивіться на порталі ПедПРЕСА!
29.11.2012
Відповіді на завдання ЗНО-2012 дивіться на порталі ПедПРЕСА!
За даними Українського центру оцінювання якості освіти, цього року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 328 910 абітурієнтів. Порівняно з минулим роком кількість зареєстрованих збільшилася на 71 588 осіб (28 %). Більшість зареєстрованих (265 389) – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року. Найбільшою популярністю серед учасників ЗНО користувалися українська мова і література, історія України і математика, а найменше зацікавили іноземні мови – іспанська, французька та німецька.
Подробиці →
Старт програми «Київський волонтер»
05.03.2012
Старт програми «Київський волонтер»

Третього березня 2011 року відбулася зустріч Київської міської державної адміністрації з найпотужнішою молодіжною організацєю, яка об’єднує понад 300 тисяч студентів – Студентською радою міста Києва.
Захід відбувся за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Голубченка А.К., начальника Головного управління освіти та науки Горюнової В.З., начальника відділу по роботі з волонтерами Місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» – Банцера А.В., Посла Приймаючого міста Києва - відомого футболіста низки російських та українських клубів, а також національної збірної України, чотириразового чемпіона України, дворазового володара Кубка України, триразового володара звання «Футболіст року» - Віктора Леоненка.

Подробиці →

Повідомлення 1 4 з 4
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі
 

На головну...