Учням

Перейти для авторизації на сторінку електронного щоденника учня

 

Старт програми «Київський волонтер»
05.03.2012

Третього березня 2011 року відбулася зустріч Київської міської державної адміністрації з найпотужнішою молодіжною організацєю, яка об’єднує понад 300 тисяч студентів – Студентською радою міста Києва.
Захід відбувся за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Голубченка А.К., начальника Головного управління освіти та науки Горюнової В.З., начальника відділу по роботі з волонтерами Місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» – Банцера А.В., Посла Приймаючого міста Києва - відомого футболіста низки російських та українських клубів, а також національної збірної України, чотириразового чемпіона України, дворазового володара Кубка України, триразового володара звання «Футболіст року» - Віктора Леоненка.
Студентську раду міста Києва представляли її координатор - студентка Національного університету ім. М.П. Драгоманова – Анастасія Ковач та лідери студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів столиці.
Метою зустрічі була презентація програми «Київський волонтер» та офіційне відкриття сайту Приймаючого міста, на якому здійснюватиметься реєстрація волонтерів.
Обрання столиці України містом проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу вимагає об’єднання зусиль щодо обміну досвідом та пошуків шляхів для ефективного вирішення проблем, пов’язаних із прийомом та забезпеченням комфортного перебування вболівальників з усього світу. Використання волонтерської допомоги у спорті є соціальною програмою, яка має застосування не лише у сфері здорового способу життя, а й у сфері взаємодії між державою та громадськими організаціями.
Волонтерська діяльність завжди була частиною кожного суспільства. Саме поняття «волонтер» визначається в Законі України «Про соціальні послуги» як фізична особа, яка добровільно здійснює благодійну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що має суспільно-корисний характер. Активізація та вихід на якісно новий рівень волонтерського руху в м. Києві дозволить не лише гідно прийняти гостей європейського чемпіонату, а також сприятиме загальному підвищенню соціальної і громадської активності молоді та мешканців столиці.
Загальна кількість волонтерів, яких необхідно відібрати та підготувати до Чемпіонату Європи 2012 року з футболу у місті Києві – 6 тисяч осіб.

Сайт Приймаючого міста
Відповідно до Угоди, яка була підписана у травні 2007 року між УЄФА та Приймаючим містом Києвом, київська міська влада взяла на себе низку зобов'язань щодо підготовки і проведення Чемпіонату з футболу у 2012 році, в тому числі і за організацію окремого офіційного Веб-сайту Приймаючого міста Києва.
8 жовтня 2010 УЄФА затвердило макет веб-сайту Приймаючого міста Києва, у грудні 2010 року сайт було зареєстровано та затверджено офіційний домен Інтернет сторінки Приймаючого міста Києва, у лютому 2011 року українську версію Інтернет сторінки було наповнено змістом та викладено у режим он-лайн. Офіційне відкриття сайту Приймаючого міста з українською та англійською версіями – 3 березня 2011 року.
Відповідно до рекомендацій УЄФА, веб-сайт не має бути ні футбольним, ні комерційним, він має стати лише електронною візитівкою міста: історія, культура, пам’ятні місця, сучасне життя, інформування киян та гостей столиці про підготовку до Чемпіонату тощо.
Кольорова візуалізація відтворена в безкраїй протяжності футбольного поля аж до неба: від соковито зеленого до блакитного.
Як відомо, у фінальній частині чемпіонату Європи з футболу гратиме ТОП 16 збірних - 16 найкращих національних команд Європи. Сайт Приймаючого міста пропонує ТОП-16 визначних місць, які потрібно відвідати кожному гостю столиці, ТОП 16 музеїв, ТОП-16 театрів, ТОП-16 пам’яток архітектури. Для зручності при кліку на кожен із топових об’єктів з’являється його опис, нанесення на карті Києва та інформація, як найкраще до нього дістатись.
На сайті кожен зможе знайти повну інформацію про транспортне сполучення столиці, про головну арену міста - НСК «Олімпійський», про головний проект для вболівальників - офіційну фан-зону, про промоційні заходи Києва, інформацію про інші Приймаючі міста Евро 2012. Створена окрема медіа сторінка з фото та відео з різних цікавих подій Приймаючого міста.
На сайті представлено окремий розділ волонтери, у якому можна дізнатись про програму «Київський волонтер», умови і критерії відбору, специфіку навчання та волонтерську діяльність, місця роботи під час проведення фінальних футбольних матчів у Києві. І, що найголовніше, лише на сайті Приймаючого міста можна буде зареєструватись у Київські волонтери. Для цього розроблена он-лайн реєстрація, де кожному бажаючому буде запропоновано заповнити 3 інформаційні блоки та обрати бажані локації для роботи, щоб потрапити до волонтерської бази. Згодом, зареєстрованих учасників буде запрошено на співбесіду для відбору та фахового розподілу для навчання роботи волонтером.
Місто Київ є першим зі всіх приймаючих міст ЄВРО 2012, яке запускає свій власний веб-сайт до чемпіонату та оголошує набір у Київські волонтери!

Адреса веб-сайту: www.city-kyiv.com.ua/uefaeuro2012


← Повернутися до списку

 

На головну...