Вчителям

Перейти для авторизації вчителя на сторінку електронного класного журналу

  

Авторський семінар академіка Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»
12.03.2012

26 - 30 березня 2012 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбудеться авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

Організатори:

  • Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації,
  • Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації,
  • Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова,
  • Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки,
  • Подільське молодіжне культурне об'єднання "У майбутнє через культуру".

5-денний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі є унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст.

Видатний педагог-новатор у віртуозній, захоплюючій формі ділиться своїми знаннями, досвідом, неповторною енергетикою глибокої любові до дітей. Під час семінару Шалва Олександрович проведе майстер-класи у вигляді відкритих уроків з київськими учнями.

За відгуками вчителів - учасників попередніх семінарів, в незалежності від їх досвіду роботи, участь у семінарі Ш.О.Амонашвілі кардинально змінила їх ставлення, навіть уявлення про власну професію.

Нові ідеї, натхнення до роботи, бажання якнайшвидше побачитись зі своїми учнями - перші, безпосередні враження після семінару.

У семінарі також візьме участь Ніорадзе Валерія Гівіївна, доктор педагогічних наук, професор та, що найголовніше, - багаторічна супутниця та однодумець Шалви Олександровича. Валерія Гівіївна проведе майстер-клас письмово-мовленнєвої діяльності у своїй неповторній, витонченій та захоплюючій манері.

На семінар запрошуються педагоги, психологи, методисти шкіл та дошкільних закладів, керівники учбових закладів, викладачі Вузів, студенти педагогічних та психологічних факультетів, батьки та усі бажаючі.

Умови участі у семінарі :

Семінар відбудеться з 26 по 30 березня 2012 р. у Залі урочистостей головного корпусу Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, буд. 9 (ст. метро «Університет»).

Реєстрація учасників семінару й видача запрошень відбудеться 26 березня 2011 року в фойє головного корпусу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова з 8-00 до 11-00. Видача сертифікатів - 30 березня.

Іменний Сертифікат за підписом Ш.О.Амонашвілі отримується учасниками семінару за умови відвідування усіх п'яти днів.

Заяви на участь у роботі Семінару (форма додається ) направляти на e-mail: mlada@ukr.net

Довідки за телефонами:

044. 517-43-62; 067.26-96-503; 066.206-14-37; 063.603-26-89 - Мазур Людмила Олександрівна.

067-234-24-86 - Ерметов Ігор Олегович (голова орг. комітету).

050-376-96-04 - Ерметова Мар'яна Сергіївна.

098-236-02-50 - Коломієць Вікторія Володимирівна.

Веб-сайт: http://gumanpedagog.org.ua/

Оргкомітет


← Повернутися до списку


На головну...