Сторінка директора гімназії

25.05.2013


     Адміністрація, педагогічний колектив Київської гімназії № 154 вітають учнів,

які виявили свої здібності та талант у інтелектуальних і творчих конкурсах

Список учнів –переможців
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів

У 2012-2013 навчальному році

Українська мова та література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Беляєва Ірина

6-Б

ІІІ

Білокінь Наталія Павлівна

2

Мотренко Юлія

7-А

ІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

Іващенко Г.І.

3

Лапенко Валентина

7-А

І

Сурмієвич І.І.

4

Фесик Юлія

8-Б

ІІ

Білокінь Н.П.

5

Філоненко Анна

8-А

ІІІ

Білокінь Н.П.

6

Лапенко Марія

9-Б

І

Білокінь Н.П.

Іващенко Г.І.

7

Грузинська Олександра

10-А

ІІ

Сурмієвич І.І.

8

Будзінська Альона

10-А

ІІІ

Сурмієвич І.І.

Світова література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Лапенко Марія

9-Б

ІІ

Остапенко Ірина Олександрівна

2

Солосіч Олександр

8-А

ІІ

Білокінь Наталія Павлівна

Математика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Ященко Мирослава

8-Б

ІІІ

Кульвановська Ольга Вікторівна

Біологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Лапенко Марія

9-Б

ІІІ

Петренко Ольга Петрівна

2

Солосіч Олександр

8-А

ІІІ

Лузан Людмила Миколаївна

3

Фесик Юлія

8-Б

ІІ

Лузан Людмила Миколаївна

4

Кравченко Микола

8-Б

ІІІ

Лузан Людмила Миколаївна

5

Пінязь Анна

9-А

ІІІ

Петренко Ольга Петрівна

6

Іванова Ірина

10-А

ІІ

Петренко Ольга Петрівна

Історія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Мокренко Юлія

7-А

ІІІ

Лаврик Катерина Миколаївна

2

Ільчевський Володимир

6-А

ІІІ

Лаврик Катерина Миколаївна

3

Холявчук Олександр

8-А

ІІІ

Величко Наталя Євгенівна

4

Герасимов Данило

10-А

ІІІ

Лаврик Катерина Миколаївна

Правознавство

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Грузинська Олександра

10-А

ІІІ

Величко Наталя Євгенівна

2

Стародуб Поліна

9-Б

ІІ

Величко Наталя Євгенівна

Англійська мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Фесик Юлія

8-Б

ІІ

Шейкман Леонід Григорович

2

Герасимов Данило

10-А

ІІ

Палагеча Наталія Василівна

3

Грибок Тетяна

11-Б

ІІІ

Шейкман Леонід Григорович

4

Дубок Михайло

11-Б

ІІІ

Шейкман Леонід Григорович

Географія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Лапенко Марія

9-Б

ІІ

Мохонько Людмила Миколаївна

2

Солосіч Олександр

8-А

ІІІ

Кириченко Галина Йосипівна

Фізика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Солосіч Олександр

8-А

ІІІ

Горіна Галина Олексіївна

Німецька мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Фесик Юлія

8-Б

ІІ

Остапенко Ірина Олександрівна

Трудове навчання

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Проц Анастасія

9-Б

ІІІ

Артеменко Тетяна Василівна

Комп`ютерна графіка

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Іванова Ірина

10-А

І

Іванченко Ілля Юрійович

Список

переможців І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

у 2012-2013 навчальному році

Секція: Українська мова та література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Назва роботи

ПІБ вчителя

1

Солосіч Олександр

8

ІІІ

Історія появи та поширення в Україні прізвища Солосіч

Білокінь Наталія Павлівна

2

Матвієнко Віталіна

11

ІІІ

Історія та сучасність української мови

Іващенко Галина Іванівна

3

Лузанчук Юлія

8

І

Петро Ластівка – український поет, драматург, актор

Білокінь Наталія Павлівна

4

Райчева Аліна

9

ІІ

Жанри українського фольклору

Іващенко Галина Іванівна

5

Драник Тетяна

9

ІІІ

Жінки в житті Тараса Шевченка

Іващенко Галина Іванівна

6

Портянко Анна

11

ІІІ

Життя і творчість Лесі Українки

Іващенко Галина Іванівна

Секція: Світова література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Назва роботи

ПІБ вчителя

1

Іванова Марія

9-А

ІІІ

Давньогрецький театр

Омельчук Ольга Анатоліївна

Секція: Медицина

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Назва роботи

ПІБ вчителя

1

Проскурякова Анастасія

9-Б

ІІ

« Вплив видів адвентивних рослин на здоров`я людини»

Петренко Ольга Петрівна

2

Ігнатенко Валерій

10-А

ІІІ

Сотовий телефон і безпека здоров`я

Петренко Ольга Петрівна

3

Герасимов Данило

10-А

І

Вплив електромагнітного випромінювання на здоров`я людини

Петренко Ольга Петрівна

Секція: Історичне краєзнавство

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Назва роботи

ПІБ вчителя

1

Драник Тетяна

9-Б

ІІІ

Історія Київської гімназії № 154. Довоєнний та повоєний період

Величко Наталія Євгенівна

Список

переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Лук’яненко Віктор

5-Б

І

Сурмієвич Ірина Ігорівна

2

Джаман Дар’я

5-А

І

Сурмієвич Ірина Ігорівна

3

Романенко Марія

5-Б

ІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

4

Беляєва Ірина

6-Б

І

Білокінь Наталія Павлівна

5

Сторчак Наталія

6-А

І

Іващенко Галина Іванівна

6

Мотренко Юлія

7-А

ІІІ

Іващенко Галина Іванівна

7

Лапенко Валентина

7-А

ІІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

8

Лапенко Марія

9-Б

І

Білокінь Наталя Павлівна

9

Райчева Аліна

9-Б

ІІ

Білокінь Наталя Павлівна

10

Грузинська Олександра

10-А

ІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

11

Герасимов Данило

10-А

ІІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

12

Будзінська Альона

10-А

ІІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

13

Портянко Анна

11-А

ІІ

Іващенко Галина Іванівна

14

Матвієнко Віталіна

11-А

ІІІ

Іващенко Галина Іванівна

Список

переможців ІІ (районного) етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Лапенко Валентина

7

ІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

2

Мотренко Юлія

7

ІІІ

Іващенко Галина Іванівна

3

Лапенко Марія

9

ІІ

Білокінь Наталя Павлівна

Список

переможців XVIII районного конкурсу

читців поезії Т.Г.Шевченка

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Бойко Емілія

6

ІІ

Білокінь Наталя Павлівна

2

Лапенко Валентина

7

ІІІ

Сурмієвич Ірина Ігорівна

3

Нестеренко Ірина

8

І

Білокінь Наталя Павлівна

4

Кравченко Микола

8

ІІ

Білокінь Наталя Павлівна

5

Лапенко Марія

9

ІІІ

Іващенко Галина Іванівна

6

Драник Тетяна

9

ІІ

Іващенко Галина Іванівна

7

Матвієнко Віталіна

11

ІІІ

Іващенко Галина Іванівна

8

Портянко Інна

11

ІІІ

Іващенко Галина Іванівна

9

Рибалкін Анатолій

11

І

Сурмієвич Ірина Ігорівна

Список

учнів-переможців районного конкурсу

читців поезії В.Стуса

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Мельниченко Олексій

11

ІІ

Іващенко Галина Іванівна

Результати ІІІ (міського) етапу

ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Лапенко Марія

9

ІІІ

Білокінь Наталя Павлівна

Результати ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Диплом ІІІ ступеня

1. Лапенко Марія, учениця 9-Б класу

Результати ХІІ (міського) конкурсу

читців поезії Т.Г.Шевченка

Диплом ІІІ ступеня

1. Рибалкін Анатолій, учень 11 класу

Адміністрація гімназії № 154 висловлює подяку вчителям, які підготували учнів до олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та конкурсів читців поезій за сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у справу виховання та навчання гімназистів.



← Повернутися до списку

Повернутися на головну